21.02.2015

Керівництво ДП «Укрспирт» планово завантажує потужності діючих заводів та планує запуск нині зупинених підприємств. Про це на прес-конференції в прес-центрі «Укрінформ» повідомив в. о. директора держпідприємства Роман Іванюк.

За його даними, на сьогоднішній день у структурі ДП «Укрспирт» працюють 7 заводів, у концерні «Укрспирт» — близько 4. За останній місяць їх завантаження збільшилося на 20%. До кінця березня кількість діючих підприємств планується збільшити до 15 і 5 відповідно. Зокрема, знову мають ефективно запрацювати декілька заводів у Львівській та Тернопільській областях, а також Тхоровський завод. Він буде виробляти омивачі, які сьогодні імпортуються з Білорусі та Молдови. «Крім того, ми активно працюємо над запуском заводів, які будуть виробляти компонент моторного палива. На черзі є два підприємства, думаємо, що перші прямі відвантаження підуть уже наступного тижня», — повідомив Роман Іванюк.

При цьому він підкреслив, що в першу чергу відновлюється робота заводів, які здатні виробляти продукцію з найнижчою собівартістю. Наприклад, деякі підприємства лише за тиждень знизили вартість виробництва на 20 грн.