21.02.2015

«Майдан був різний. Коменданти, сотники були його опорою, але все-таки, головне – це прості люди, без яких нічого б не відбулося», - про це Міністр молоді та спорту України та комендант Майдану Ігор Жданов сказав під час презентації фотолітопису увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Фотолітопис зафіксував події Революції гідності, що відбулися на центральній площі Києва - Майдані Незалежності та прилеглих вулицях у листопаді 2013 року - лютому 2014 року в Україні, з метою показати усьому світу боротьбу українського народу за свої права, свободу, гідність та незалежність.

Презентація відбулась 20-го лютого в прес-центрі «Укрінформу». Разом із іншими членами Штабу Національного спротиву – комендантом Штабу Степаном Кубівим, комендантом Майдану Богданом Дубасом, «голосом Майдану» Євгеном Ніщуком, командиром «Чорної сотні» Тарасом Мацюком, головою ГО «Комітет родин Небесної сотні та активістів Майдану» Тамарою Швець – Ігор Жданов презентував фото альманах, присвячений Революції Гідності, згадав окремі події та вшанував пам'ять загиблих.

«Сьогодні Майдан продовжується в АТО. Це наші дальні барикади. Під Дебальцево, під Станицею Луганською. Він продовжується в наших серцях. Напевно, колись ми напишемо літопис про Майдан. А поки я хочу зробити низький уклін пам'яті Героїв Небесної сотні, їхнім родинам. Я завжди буду відчувати свою власну відповідальність перед ними», - зазначив Ігор Жданов.