22.02.2015

Психологічну допомогу військовослужбовцям в зоні АТО надають 7 груп професійних психологів. На цьому сьогодні, 20 лютого, наголосив спікер Міністерства оборони України полковник Сергій Галушко під час брифінгу для представників засобів масової інформації у прес-центрі Кабінету Міністрів України.

Він зазначив, що для підтримки психологічної готовності військовослужбовців до виконання завдань за призначенням щоденно у військових частинах і підрозділах Збройних Сил України працює від 22 до 35 позаштатних груп психологічного забезпечення загальною чисельністю до 100 чоловік. До складу груп входять як військові психологи, так і психологи-волонтери різних громадських організацій, державних закладів та установ.

«Безпосередньо в зоні АТО працює 7 груп психологів, які підтримують належний морально-психологічний стан у військових колективах та надають психологічну допомогу військовослужбовцям, які перебувають у стані психоемоційної кризи. Також учасники АТО отримують кваліфіковану психологічну допомогу в центрах психологічної реабілітації, які працюють на фондах 29 госпіталів ветеранів Великої Вітчизняної війни. На сьогодні в цих центрах проходять реабілітацію понад 1150 військовослужбовців, – повідомив полковник Сергій Галушко.