24.02.2015

У понеділок, 23 лютого, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та члени Кабінету Міністрів України провели зустріч із Радою Коаліції та керівниками парламентських фракцій щодо запропонованих Урядом змін до Державного бюджету, Податкового кодексу та інших законодавчих актів, розроблених на виконання домовленостей між Україною та Міжнародним валютним фондом.

За результатами переговорів з МВФ та з урахуванням наявних негативних тенденцій в економіці України, Міністерство фінансів розробило пакет законів щодо змін до Державного бюджету на 2015 рік, а також змін до податкового, митного, пенсійного законодавства. Це дозволить зменшити дефіцит національної енергетичної компанії «Нафтогаз України» та Пенсійного фонду. Після розгляду та погодження зазначених ініціатив Кабінетом Міністрів, вони були передані на розгляд Верховної Ради.

У рамках  роботи щодо запропонованих змін  члени Уряду на чолі з Прем’єр-міністром України також провели окремі зустрічі з членами двох фракцій, що входять до парламентської коаліції – «Народний фронт» та «Радикальної партії Олега Ляшка».

Під час зустрічей члени Уряду висловили сподівання, що за наступні кілька днів народні депутати зможуть детально ознайомитися з запропонованими змінами та не зволікаючи, з розумінням своєї відповідальності перед народом України, ухвалити їх найближчим часом, аби гарантувати якомога скоріший розгляд питання надання Україні кредиту МВФ Радою директорів фонду.

У вівторок, 24 лютого, члени Уряду проведуть зустрічі з представниками інших фракцій коаліції.