24.02.2015

23 лютого, в рамках робочого візиту до Республіки Польща Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури України В’ячеслав Кириленко провів зустрічі з Міністром культури та національної спадщини Польщі Малґожатою Оміляновською та Міністром національної освіти Польщі Йоанною Клюзік-Ростовською.

В’ячеслав Кириленко обговорив з Малгожатою Оміляновською реалізацію спільних проектів у галузі культури. Сторони домовилися провести влітку у Варшаві чергове засідання Українсько-польської комісії з питань національно-культурної спадщини. «Для України надзвичайно важливим є досвід Польщі у популяризації своєї культури за кордоном. Ми вдячні польським друзям за готовність ним ділитися», - зазначив В’ячеслав Кириленко.

З Міністром освіти Польщі Йоанною Клюзік-Ростовською В’ячеслав Кириленко обговорив створення Українсько-польської Ради обміну молоддю та перспективи навчання українською мовою дітей громадян України, які перебувають в Польщі. Польська сторона підкреслила готовність допомогти Україні у реформуванні системи освіти.