24.02.2015

Протягом березня 2015 року у Черкаській області відбудуться чотири відкриті земельні аукціони з продажу прав довгострокової оренди на 10 земельних ділянок комунальної власності. Ділянки надаються в оренду терміном на 10, 25 та 49 років. Про це повідомляє Головне управління Держземагентства у Черкаській області.

Так, 12 березня на продаж на конкурентних засадах будуть виставлені права оренди на п’ять земельних ділянок сільськогосподарського призначення у Жашківському районі в адміністративних межах Сорокотязької сільської ради. Земельні ділянки загальною площею 12,6 га з цільовим призначенням – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, планується передати в оренду на 10 років. Стартовий розмір річної орендної плати встановлено у сумі 17,5 тис. гривень. Організатором торгів виступає Сорокотязька сільська рада, виконавцем визначено ПП “Земекспертцентр”. Земельні торги розпочнуться о 12.00 годині і будуть проведені за адресою: м. Жашків, вул. Леніна, 58-а.

18 березня до продажу на земельних торгах буде запропоновано право оренди на ділянку із земель промисловості у м. Золотоноші площею 8 га та стартовим розміром річної орендної плати 289 тис. гривень. Строк оренди – 25 років. Організатором торгів виступає Золотоніська міська рада, виконавцем – ПП “Фірма “СОМГІЗ”. Аукціон також розпочнеться о 12.00 годині і пройде за адресою: м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8.

На 19 березня заплановано два земельні аукціони.

У м. Черкасах для передачі у користування на конкурентних засадах будуть запропоновані права оренди на три ділянки із земель промисловості загальною площею 0,57 га зі стартовим розміром річної орендної плати – 44,3 тис. грн. та строком оренди – 10 років. Організатор торгів – Черкаська міська рада, виконавець – ПП “Фірма “СОМГІЗ”. Місце проведення земельних торгів: м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36, початок о 12.00 годині.

У м. Христинівці на продаж буде виставлено право оренди на земельну ділянку площею 0,0052 га для комерційного використання на 49 років. Стартовий розмір річної орендної плати – 973 гривні. Організатором торгів виступає Христинівська міська рада, виконавцем визначено Товарну біржу Агропромислового комплексу центральних областей України. Аукціон пройде у м. Черкасах по вул. Смілянській, 131, офіс 329.

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельної ділянки, її площі та кадастрового номера, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Держземагентства України у розділі “Земельні торги”.

За більш детальною інформацією бажаючі взяти участь у набутті права оренди на зазначені земельні ділянки на конкурентних засадах можуть також звертатися до виконавців земельних торгів.

Учасником земельних торгів може бути фізична або юридична особа, яка подала виконавцю земельних торгів необхідні документи, сплатила реєстраційний та гарантійний внески, зареєстрована у книзі реєстрації учасників земельних торгів і відповідно до закону може набувати право власності чи користування земельною ділянкою, яка виставляється на земельні торги.

Особа, яка бажає взяти участь у земельних торгах, не пізніше ніж за три робочі дні до їх проведення подає виконавцю земельних торгів заяву про участь у земельних торгах, а також інші документи, зазначені в частині сьомій статті 137 Земельного кодексу України.