24.02.2015

Міністр соціальної політики Павло Розенко в інтерв’ю «Главкому» заявив про ліквідацію низки корупційних схем у Міністерстві соціальної політики України.

«Я прибираю корупційні схеми і корупціонерів з міністерства, незважаючи на той лемент, який піднявся в останній тиждень на деяких сайтах-«зливних бачках». Вже розпочалася добре проплачена масована атака. Тепер я точно знаю, що дію абсолютно правильно», - сказав він.

«Я всім людям в нашій системі послав сигнали щодо непримиренності з корупційними діяннями. Моїм бажанням є не просто замінити людей, а й ліквідувати самі підстави для корупції в системі соціального захисту», - наголосив Міністр.

За його словами, відповідні кроки вже зроблені. «Ухвалені три постанови уряду щодо децентралізації тендерних процедур. Зокрема, скандальної процедури харчування дітей. Чому міністр мав визначати, яка фірма буде харчувати дитину-чорнобильця в школі Рівненської області? Хоча я чудово розумію, для чого це робилося. Але це абсурд. Те ж саме по оздоровленню. Всі ці повноваження ми передали місцевим органам влади. Буча була велика», - розповів Павло Розенко

«Моє завдання – не полювати за відьмами, а ліквідовувати самі схеми, які відомі. Навколо Чорнобильського харчування були статті щодо того, хто вигравав ці відверто корупційні тендери. Цього вже в міністерстві більше не буде. Ця схема вже зламана. Всі кошти передані в регіони. І вони самі, а не чиновники з Києва, вирішуватимуть хто і як буде харчувати там дітей», - підкреслив Павло Розенко.