24.02.2015

«Міністерство молоді та спорту працює максимально відкрито. Ми вважаємо необхідним погоджувати свої дії із громадськістю. Саме тому ми передаємо до Реанімаційного пакету реформ проекти змін до нормативних актів, які регулюють діяльність відомства», - про це Міністр молоді та спорту Ігор Жданов під час зустрічі із Ярославом Юрчишиним, експертом з питань адвокації Реанімаційного пакету реформ, членом правління «Transparency International Ukraine».

«Сподіваюся, що найближчим часом ми представимо законопроект про зміни до закону «Про фізичну культуру та спорт» на розгляд Кабінету Міністрів. Паралельно ми презентуємо його у комітеті Верховної Ради з питань сім`ї, молоді, спорту та туризму, спортивній громадськості», - сказав Міністр.

За результатами аудиту Міністерства та сесій стратегічного планування, аналізу законодавства було прийняте рішення про позбавлення Мінмолодьспорту низки непритаманних йому функцій. Зокрема, пропонується відмовитися від:

- затвердження правил спортивних змагань. Сьогодні їх затверджує Міністерство, дублюючи тим самим функції міжнародних і національних федерацій;

- будівництва безпосередньо силами Міністерства стадіонів та інших спортивних споруд;

- організації проведення спортивної лотереї;

- контролю за якістю надання спортивних послуг.