25.02.2015

24 березня на Рівненщині відбудуться земельні торги, організатором яких виступає Головне управління Держземагентства в області.

Як повідомляє землевпорядна служба області, під час торгів планується реалізувати на конкурентних засадах право оренди на дві ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, які знаходяться на території Смордвівської та Посниківської сільських рад Млинівського району. Площа ділянок становить відповідно 11,2422 га та 21,9572 га, загальна площа – 33,1994 гектара.

Земельні ділянки, які виставляються на аукціон, призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної орендної плати за користування ділянками становить 32,77 тис. гривень. Виконавцем земельних торгів визначено регіональну філію ДП «Центр державного земельного кадастру».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування кожної земельної ділянки, її площі та кадастрового номера, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Держземагентства України у розділі «Земельні торги».

За більш детальною інформацією бажаючі взяти участь у набутті права оренди на зазначені ділянки на конкурентних засадах можуть звернутися до виконавця земельних торгів за адресою: м. Рівне, вул. Київська, 10, тел. (0362) 28-65-22.