25.02.2015

З початку року пасажири зарезервували та оформили через Інтернет 982,5 тис. квитків на поїзди. Із них понад 755 тис. -  електронні, які можна роздрукувати самостійно на звичайному папері та здійснити посадку  в поїзд без звернення до каси.

Послуга користується попитом. Якщо за увесь минулий рік інтернет-продаж складав 13% від загальної кількості реалізованих залізничних квитків, то у січні цього року вже перевищив 20%.

Загалом з початку впровадження послуги, з 2008 року, через Інтернет пасажири придбали 14,6 млн. залізничних квитків. З листопада минулого року Укрзалізниця здійснює продаж через Інтернет пільгових квитків для студентів. Студенти та учні професійно-технічних навчальних закладів, дані яких внесені до Єдиної державної електронної бази Міністерства освіти і науки України, також можуть купувати пільгові квитки через офіційний сайт Укрзалізниці.

Електронні квитки стали доступні для пасажирів із 2013 року, за увесь період їх оформлено майже 4,5 млн. Наразі електронні квитки діють на всі поїзди внутрішнього сполучення, крім регіональних та додаткових поїздів.

Нагадаємо, що електронні квитки мають статус розрахункового документа (фіскального чека). Також електронний квиток, оформлений через Інтернет, практично неможливо втратити – його можна роздрукувати необмежену кількість разів з листа, який приходить на електронну пошту клієнта.

Довідково:

Придбати електронні квитки пасажири можуть через офіційну онлайн-систему Укрзалізниці http://booking.uz.gov.ua