25.02.2015

Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками.

Протягом доби обстрілів та нападів на підрозділи Державної прикордонної служби України з боку терористів не було, однак обстановка в зоні проведення антитерористичної операції залишається складною.

Терористи продовжували проводити повітряну розвідку з використанням безпілотних літальних апаратів. Загалом зафіксовано політ 13 БПЛА в районах н.п. Краматорськ, Маріуполь, Сартана, Велика Новосілка, Артемівськ та Старобільськ, чотири з яких порушили повітряний простір України з боку РФ.

Учора, 23 лютого, прикордонники спільно з співробітниками СБУ поблизу н.п. Георгіївка (Донецька обл.) виявили в покинутій будівлі сховок, де терористи переховували понад 5 тисяч протигазів. 127 ящиків з майном РХБ захисту передані співробітникам МВС.

Також в районі Маріуполя прикордонники спільно співробітники СБУ затримали активного учасника диверсійно-розвідувальних груп ДНР. По даному факту проти громадянина України відкрито кримінальне провадження.