02.03.2015

26 лютого 2015 року у Держводагентстві відбулась виробнича нарада, на якій розглядалися питання про підсумки діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу за 2014 рік і заходи щодо сталого функціонування галузі у І кварталі 2015 року.

Участь у зазначеній нараді взяли керівники басейнових та обласних управлінь водних ресурсів, управлінь каналів, дирекцій водогосподарського будівництва, представники наукових, громадських організацій та інші.

Під час наради виконувачем обов’язків Голови Агентства Олексієм Чунарьовим було відзначено, що протягом 2014 року водогосподарськими організаціями забезпечена стабільна робота систем і об’єктів водогосподарсько-меліоративного комплексу, що дало можливість своєчасно здійснити водоподачу на зрошення сільгоспкультур та водопостачання населення і промисловості, здійснити водовідведення з осушених масивів, захистити населені пункти та сільгоспугіддя від підтоплення та затоплення.

Разом з тим, було окреслено ключові завдання, на які необхідно направити зусилля у 2015 році для подальшого розвитку та ефективного функціонування водогосподарсько-меліоративного комплексу України.