02.03.2015

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін перебуває в Японії з дводенним офіційним візитом на запрошення Міністра закордонних справ Японії Фуміо Кісіди.

У понеділок, 2 березня, Павло Клімкін зустрівся з Прем’єр-міністром Японії Сіндзо Абе.

У ході зустрічі підтверджено високий рівень партнерства між державами, обговорено сучасний стан та перспективи співробітництва у політичній, економічній, гуманітарній та інших сферах, взаємодії на міжнародній арені, у тому числі у сфері боротьби з тероризмом.

Павло Клімкін висловив вдячність Уряду Японії за послідовну підтримку України у справі захисту суверенітету і територіальної цілісності нашої держави. Міністр закордонних справ України ще раз підтвердив запрошення Президента Україна Петра Порошенка Прем’єр-міністру Японії здійснити візит в Україну найближчим часом, яке було сприйнято з вдячністю.

Сіндзо Абе підтвердив позицію офіційного Токіо щодо підтримки суверенітету і територіальної цілісності України. Прем’єр-міністр Японії також наголосив, що Уряд Японії готовий надавати необхідне сприяння у відновленні миру і стабільності в Україні та подальшому впровадженні економічних реформ.