08.03.2015

Експерти Національної громадської платформи «Реформуємо МВС: прозорість та відповідальність» разом із Міністерством внутрішніх справ закликали досвідчених працівників органів внутрішніх справ приєднатися до роботи за одним із дев’яти напрямків реформування відомства.

У рамках діяльності Платформи створені 9 робочих груп. Їх робота спрямована на здійснення громадської експертизи діяльності МВС, аналіз сучасного стану органів і підрозділів, оптимізацію структури, нормативне забезпечення процесу реформування.

Крім того, частина груп займатимуться питаннями співпраці з органами місцевого самоврядування, виробленням нової системи показників роботи, реформи відомчої освіти та роботи з персоналом.

Окремими напрямками стануть розвиток засад community policing, соціологічний вимір змін, а також внутрішній контроль, протидія корупції та підвищення рівня прозорості і відповідальності.

Установча робоча зустріч Платформи за участю керівництва Міністерства відбудеться у найближчі два тижні. Відтак експерти закликали працівників органів внутрішніх справ, які мають практичний досвід роботи, долучатися до роботи обраних ними тематичних груп.

Зробити це можна, звернувшись за електронною адресою police.reform.ukraine@gmail.com, а також через веб-портал http://police-reform.org. У своєму зверненні кандидатам необхідно зазначити обраний ними тематичний напрямок.

Довідково

Національна громадська платформа «Реформуємо МВС: прозорість та відповідальність» була створена на початку 2015 року за ініціативою експертного середовища та за підтримки МВС України.

Платформа об’єднує експертів неурядових організацій, європейських та міжнародних інституцій, науковців академічних установ, представників державних органів влади та ветеранів правоохоронних структур, небайдужих громадян та творчу молодь.

Національна громадська платформа «Реформуємо МВС: прозорість та відповідальність» ставить собі за мету забезпечити сталий та прозорий процес реформування органів внутрішніх справ.

У якості своїх основних завдань Платформа визначає імплементацію міжнародних принципів розбудови системи органів внутрішніх справ, експертний супровід діяльності МВС України, моніторинг процесу реформування та його інформаційну підтримку.