08.03.2015

Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками.

Протягом доби обстрілів та нападів на підрозділи Державної прикордонної служби України з боку незаконних збройних формувань не було, однак терористи продовжували проводити повітряну розвідку з використанням безпілотних літальних апаратів. Загалом зафіксовано політ 3 БПЛА в районах н.п. Попасна, Ломакіне та Орловське.

Учора в районі н.п. Константинівка прикордонники затримали громадянина України, який, можливо, причетний до діяльності НЗФ. Його зупинили на напрямку Дзержинськ–Краматорськ. Про затриманого повідомлено правоохоронні органи. Наразі для з’ясування всіх обставин його передали співробітникам міліції.

Ще одного українця затримали прикордонники в контрольному пункті «Бугас», що поблизу н.п. Велика Новосілка, під час перевірки пасажирського автобуса, який їхав з м. Маріуполя до м. Донецьк. Затриманого передали співробітникам СБУ.

Також прикордонники проводять заходи з посилення контролю за переміщенням товарів і вантажів, в тому числі і за тими, які прямують через контрольні пункти в’їзду-виїзду у зоні АТО.

Учора в районі н.п. Новгородське (Донецька обл.) прикордонники  під час здійснення заходів контролю затримали п’ять вантажних автомобіля, які  в об’їзд контрольного пункту «Миколаївка» намагалися перевезти овочі та фрукти. Крім того, прикордонники затримали ще три транспортні засоби української реєстрації, які без належних документів та в об’їзд контрольного пункту «Курахове» намагалися доставити до тимчасово неконтрольованої території взуття, молокопродукти та алкогольні напої. Автомобілі з вантажем передано компетентним органам.