08.03.2015

5 березня на території окремого полку спеціального призначення відбулося урочисте закладання пам’ятної капсули у фундамент майбутнього триповерхового будинку на 18 квартир, який збудують для військовослужбовців-учасників АТО.

«З ініціативою виступив голова правління благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Розбудова» Віктор Журавльов, – розповів командир полку полковник Олег Нечаєв. – Волонтери і меценати постійно нам допомагають, ми щодня відчуваємо їх підтримку та опіку. Та ініціатива побудувати для наших спецпризначенців триповерховий будинок особисто для мене стала приємною несподіванкою».

«Впевнений, що житло для військовослужбовців буде зведено у найкоротші терміни, і воно буде дуже якісним і добротним. Так вийшло, що в країну прийшла війна, і перший удар прийняла наша армія, яка нас захистила, захищає і буде захищати. Ми, як громадяни України, повинні їй допомагати», – акцентував увагу присутніх голова правління «Міжнародного благодійного фонду «Розбудова» Віктор Журавльов.

Зведення будівлі і закладення пам’ятної капсули з прізвищами осіб, причетних до будівництва, освятив митрофорний проторієрей Церкви Покрови Пресвятої Богородиці міста Волочиська отець Миколай.

«Відповідно до генерального плану забудови, 18 родин воїнів полку вселяться у новобудову вже за півроку. Тут буде тепло і затишно. На кожному поверсі передбачено чотири двокімнатних квартири і дві однокімнатних. Здати об’єкт ми маємо 25 серпня, але постараємося зробити це швидше», – запевнив головний інженер Львівської підрядної будівельної компанії.