10.03.2015

7 березня представники української громади в Іспанії та Італії, спільно з в.о. першого заступника голови Львівської ОДА Ростиславом Замлинським, передали українським військовим чотири карети швидкої медичної допомоги марки «Volkswagen» LT35.

Реанімобілі отримали бійці 79-ї окремої аеромобільної бригади (м.Миколаїв), 24-ї окремої механізованої бригади (м.Яворів), батальйону «Карпатська січ» (м.Бровари) та 66-й львівський мобільний госпіталь.

Зазначимо, що автівки придбані завдяки співпраці діаспор Іспанії та Італії з волонтерами Підволочиського району Тернопільської області, а також сприяння Львівської обласної державної адміністрації.

Як розповів волонтер Васько Петро з Тернопільщини, ці швидкі вирушать у зону АТО вже найближчим часом, де допомагатимуть в реанімації та вивезенні поранених. Усі машини у відмінному стані та обладнані сучасним медичним устаткуванням.

Ростислав Замлинський подякував волонтерам за підтримку українських військових на фронті. «Ви ще раз доводите, що бійці, котрі відстоюють незалежність нашої держави, мають міцний тил та підтримку», - зазначив він.

Біля Львівської ОДА реанімобілі для військових також освятив настоятель храму святих апостолів Петра і Павла Степан Сус.