10.03.2015

Сьогодні, 6 березня, Міністр Кабінету Міністрів Ганна Онищенко провела зустріч із Міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Грузії Давидом Бакрадзе. Під час зустрічі Ганна Онищенко розповіла про кроки, які вживає Уряд у напрямку імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, зокрема про затвердження Кабінетом Міністрів Плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію на 2014-2017 роки, відповідно до якого розпочато системну роботу з адаптації законодавства України до права ЄС.

Міністр Кабінету Міністрів повідомила, що в структурі Секретаріату Уряду України створений і функціонує Урядовий офіс з питань європейської інтеграції, а в ключових міністерствах уведені посади заступників міністрів, відповідальних за європейську інтеграцію. Ганна Онищенко також презентувала перший публічний звіт з виконання Угоди про асоціацію, підготовлений Урядовим офісом.

Під час зустрічі також відзначено важливість для сторін Ризького Саміту Східного Партнерства (20-21 травня 2015 року), особливо у питанні лібералізації ЄС візового режиму для України. Ганна Онищенко наголосила, що робота з імплементації усіх зобов’язань України для отримання позитивного рішення ЄС щодо надання безвізового режиму знаходиться на завершальній стадії.

Крім того, 6 березня Міністр Кабінету Міністрів Ганна Онищенко провела зустріч із заступником Міністра юстиції Грузії Міхеїлом Сарджвеладзе, у ході якої сторони обговорили реформи у сфері юстиції, реєстраційної та виконавчої служб, а також Міхеїл Сарджвеладзе поділився досвідом у сфері електронного візування документів, які надходять до Мін`юсту .

Під час зустрічі Міхеїлом Сарджвеладзе розповів про функціонування Будинку юстиції у Тбілісі, який є інноваційним проектом для спрощення державних послуг та їх комфортного надання споживачеві. У Будинку юстиції одночасно працюють понад 400 операторів, які в середньому за день надають понад 300 послуг 15000 особам. Міністр Кабінету Міністрів особисто ознайомилась з функціонуванням Будинку юстиції.