11.03.2015

Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками.

Протягом доби обстрілів та нападів на підрозділи Державної прикордонної служби України з боку незаконних збройних формувань не було. Проте терористи продовжували проводити повітряну розвідку з використанням безпілотних літальних апаратів. Загалом зафіксовано політ 11 БПЛА в районах н.п. Маріуполь, Бердянськ, Новоолексіївка, Золоте та Селідове.

Учора в районі н.п. Велика Новосілка прикордонники під час перевірки рейсового автобуса «Донецьк – Маріуполь» виявили підроблену перепустку у громадянки України. З її слів фальшиві документи вона купила через мережу Інтернет за 300 грн. Затриману передали співробітникам МВС в Донецькій області. Загалом протягом 2015 року прикордонники на лінії розмежування між силами АТО та терористами у 16 випадках затримували осіб з підробленими  документами з яких 7 – з фальшивими перепустками.

Також на Львівщині прикордонники здійснили оформлення гуманітарних вантажів: індивідуальних медичних аптечок, одягу, взуття та інших речей. Допомога загальною вагою 18 тонн була надіслана від Німеччини та Великобританії.