12.03.2015

Під час робочого візиту до Португалії Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський та заступник Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Оксана Рейтер зустрілися з Віце-президентом Асоціації промисловців – ТПП Португалії (AIP-CCIB) Жорже Пайшем (Dr. Jorge Pais).

На початку переговорів присутнім було продемонстровано відео-презентацію про можливості української сторони у галузі інфраструктури та транспорту України. Глава української делегації надав детальну інформацію португальським співрозмовникам щодо програми реформ, яку реалізовує Уряд України. Андрій Пивоварський окремо зупинився на питанні боротьби з корупцією на усіх рівнях та створенні сприятливих умов для бізнесу та інвесторів. «Більше прозорості – менше перешкод для українських компаній та іноземних партнерів. Для нас важливо досягти європейських стандартів задля більшого залучення іноземних інвестицій, зокрема португальських, для відновлення інфраструктури України», - наголосив Міністр.

Оксана Рейтер поінформувала про реформи, які здійснюються в нашій державі, та окреслила програму співробітництва в галузі інфраструктури.

Жорже Пайш, зі свого боку, відзначив налаштованість португальської сторони на всебічний розвиток двосторонніх відносин між компаніями обох країн. Тому Португалія, яка вважається платформою виходу на Латиноамериканський та Африканський континенти, висловила бажання, підписати меморандум, який сприятиме  розвитку економічних та комерційних відносин, створенню спільних підприємств, а також обміну досвідом між компаніями.  Віце-президент АП-ТПП Португалії запевнив Міністра, що докладе зусиль задля активного розповсюдження серед представників бізнесового кола країни інформації про комерційні пропозиції українських підприємств (зокрема на офіційній веб-сторінці Асоціації), які розглядатимуться також усіма країнами португаломовної спільноти.

У зустрічі також взяли участь Директор міжнародного департаменту Асоціації Паулу А.Калдаш (Sr. Paulo A.Caldas) та співробітники Посольства України: перший секретар Олександр Лях і аташе Вікторія Кузнєцова.