12.03.2015

Старт роботи нової патрульної міліції у Києві планується вже у середині червня. До кінця 2015 року такі служби будуть у всіх містах-мільйонниках України. Про це заявив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков сьогодні на засіданні Уряду.

«У квітні розпочнеться прийом заяв у патрульну поліцію в Одесі, в червні ми запустимо патрульну службу в Києві. Літом ми почнемо приймати заявки в Дніпропетровську, Львові і Харкові. В серпні – перша дата запуску патруля в Одесі. Далі до кінця року всі міста-мільйонники країни будуть покриті новою патрульною службою», – зазначив Міністр внутрішніх справ України.

«На сьогодні ми завершили прийом і обробку заявок на участь у новій патрульній службі, і ми мали рекордні цифри – ми отримали 33 тис. анкет конкурсантів, що показує високий інтерес суспільства до цього інституту, який ми формуємо», – зазначив очільник МВС.

За його словами, з 33 тис. осіб, які подали заявку, всього 914 – діючі співробітники МВС і 313 – співробітники ДАІ.

«Середній вік – від 21 до 35, базовий – з 24 до 29 років, – це люди, які будуть працювати. З них 35% – це жінки. Переважна більшість – 73% патрульних будуть мати вищу освіту», – заявив Арсен Аваков.