14.03.2015

Світова спільнота, від початку проведення на Сході України антитерористичної операції, продовжує надавати гуманітарну допомогу людям, які змушені переїхати з небезпечних територій, а також тим громадянам, які наразі проживають у східних регіонах.

Зокрема, Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) постійно доправляє для мешканців Донецької та Луганської областей продукти харчування та речі першої необхідності.

Чергова гуманітарна допомога від GIZ протягом місяця буде доставлена рятувальниками для жителів міст Рубіжне Луганської області та Слов’янськ Донецької області. Від Німецького товариства міжнародного співробітництва на Схід буде доправлено близько 46 тонн гуманітарної допомоги. Це продукти харчування: макаронні вироби, гречка, олія, рис, вівсяна крупа, дитяче харчування, цукор, м’ясні консерви. Також будуть доставлені теплогенератори, бензопили, бензорізи, а також палатки з додатковим обладнанням.

Перша частина цієї допомоги, а саме 14 тонн продуктів харчування,  сьогодні, 13 березня, вже прибула до міст Рубіжне Луганської області та Слов’янськ Донецької області. Наразі триває процес розвантаження гуманітарної допомоги.

Нагадаємо, що на початку лютого цього року Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) доставило для жителів східних регіонів, зокрема до м. Маріуполь, майже 45 тонн продуктів харчування: молоко, вівсянку, м’ясні консерви, олію, рис, гречану крупу, горох. А також ковдри, теплові вентилятори та будівельні матеріали.

Співробітництво між Україною та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) триває від серпня 2014 року. Адже ця організація протягом жовтня-листопада минулого року доставила до України технічне обладнання для побудови семи транзитних містечок із збірних будинків для короткострокового проживання у них людей зі Сходу України, а також зимовий одяг та побутову техніку.