16.03.2015

13-15 березня ц.р. за ініціативи Урядового офісу з питань європейської інтеграції відбуватиметься перший із трьох запланованих тренінгів для державних службовців центральних органів виконавчої влади з практичних питань виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Організаторами цього заходу є Урядовий офіс з питань європейської інтеграції, Національне агентство України з питань державної служби, Коледж Європи у Натоліні (м. Варшава, Польща) та Польсько-Американська Фундація Свободи.

Учасниками тренінгу є державні службовці з міністерств юстиції, економічного розвитку і торгівлі, фінансів, аграрної політики та продовольства, інфраструктури, енергетики та вугільної промисловості, освіти і науки, охорони здоров'я, соціальної політики, Національного агентства України з питань державної служби, Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції, Адміністрації Президента України, а також Урядового офісу з питань європейської інтеграції.

У ході заходу основну увагу буде приділено питанням наближення законодавства України до права ЄС, функціонуванню правової системи ЄС, координації заходів з виконання Угоди про асоціацію.