17.03.2015

У зв’язку із збільшенням обсягів фінансування програми «Українська книга» у 2015 році та додатковим виділенням на її реалізацію з Державного бюджету 34,5 млн. грн. Держкомтелерадіо збирає експертну раду, яка опрацює пропозиції видавців та запропонує до програми книжкові проекти.

Засідання експертної ради відбудеться об 11:00 17 березня ц.р. в прес-центрі Держкомтелерадіо (вул. Хрещатик, 26). Обговорення транслюватиметься в режимі он-лайн на сайті Укрінформу.

Акредитація ЗМІ за телефоном 278-83-52, або за е-mail pr@comin.gov.ua

«Програма «Українська книга» дуже часто критикувалася громадськістю за кулуарність і закритість при формуванні переліку видань, передбачених до випуску за бюджетні кошти, - говорить перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак. – Відтепер засідання експертної ради відбуватимуться за участю ЗМІ та громадськості. Більше того, хід обговорення транслюватиметься в режимі он-лайн на сайті Укрінформу, з можливістю повторного перегляду. Ці нововведення стануть обов’язковими для кожного засідання експертної ради з формування переліку книжкових видань, передбачених до випуску за програмою «Українська книга», та засідань комітету з конкурсних торгів Держкомтелерадіо».

Із списком книжкових проектів, запропонованих видавцями до програми «Українська книга» 2015 року і які розглядатиме експертна рада 17 березня, можна ознайомитися на сайті Держкомтелерадіо:

http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=119215&cat_id=34138

Також повідомляємо, що попередньо із Державного бюджету було виділено на програму «Українська книга» 15,5 млн. грн. Наказом Держкомтелерадіо від 5 березня 2015 року затверджено Перелік книжкових видань, передбачених до випуску за програмою «Українська книга» на 2015 рік на суму 15, 5 млн. грн. Перелік видань розміщено на сайті Держкомтелерадіо:

http://195.78.68.20/teleradio/control/uk/publish/article?art_id=119135&cat_id=34138

За результатами проведення переговорних процедур закупівель Держкомтелерадіо укладе договори з видавничими організаціями про закупівлю послуг з підготовки, виготовлення і розповсюдження (доставки) видань.