17.03.2015

На Полтавщині з початку 2015 року за адміністративні послуги, які надали фахівці територіальних органів Держземагентства у області на платній основі, бюджети поповнилися на 499363 гривні. Усього за два місяці цього року спеціалісти Головного управління Держземагентства у області та його підрозділів на платній основі надали 9079 адмінпослуг.

Найбільш затребуваними були адміністративні послуги щодо надання відомостей із Державного земельного кадастру (8704). Також було надано 200 послуг громадянам, які звернулися із заявами про виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, що була допущена не з вини органу, який здійснює його ведення. Крім того, землевпорядниками надано 175 послуг щодо проведення державної експертизи землевпорядної документації.

Від початку року фахівці органів земельних ресурсів області на безоплатній основі надали 23744 адміністративні послуги. Із них найбільша кількість стосувалася видачі витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (10117) та державної реєстрації земельних ділянок (4673).

Довідково

Надання адмінпослуг у сфері земельних відносин регламентується постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2011 № 835 “Деякі питання надання Державним агентством земельних ресурсів та його територіальними органами адміністративних послуг”. Зазначеною постановою затверджено розмір плати за надання Держземагентством України та його територіальними органами платних адміністративних послуг, перелік платних адміністративних послуг і перелік адміністративних послуг, що надаються на безоплатній основі.

Наказом Держземагентства України від 29.03.2013 № 132 затверджені Інформаційні та Технологічні картки адміністративних послуг, які надаються Держземагентством України, з якими можна ознайомитися на веб-сайті Держземагентства у розділі “Адміністративні послуги”.