17.03.2015

Аварійно-відновлювальні бригади енергетиків та комунальних служб  Донецької та Луганської областей працюють у тісній взаємодії з піротехнічними підрозділами Державної служби з надзвичайних ситуацій, які щоденно проводять обстеження територій як житлових масивів в східних регіонах, так і місць пошкодження систем життєзабезпечення міст та селищ.

Тільки за вчорашній день піротехніками ДСНС було обстежено 5 населених пунктів Артемівського району – селища Луганське, Новолуганське, Миронівське, Мідна Руда та Клинове, загалом – 4 гектари. Там було виявлено та вилучено 56 одиниць боєприпасів, серед яких – 4 артилерійські снаряди та 22 реактивні боєприпаси.

Окрім цього, протягом тижня були обстежені території міста Слов’янськ, селища Семенівка  Слов’янського району, селища Дмитрівка, міста Миколаївка, Маріуполь Донецької області. Також були обстежені території Луганської області - селища Камишне Станично–Луганського району, Трьохізбенка та Райгородка Новоайдарського району, селище міського типу Станиця Луганська.

Загалом за тиждень обстежено  14 гектарів територій на Сході України. Вилучено 168 одиниць боєприпасів, серед яких 42 артилерійських снаряди. 18 мінометних мін, 24 реактивних боєприпасів, 25 бойових гранат та 59 інших вибухонебезпечних предметів.