18.03.2015

Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський та Надзвичайний і Повноважний Посол Австрійської Республіки в Україні Пан Вольф Дітріх Хайм обговорили питання діяльності авіаційних адміністрацій України та Австрійської Республіки. Зустріч відбулася 16 березня в приміщенні Мінінфраструктури.

Під час розмови Андрій Пивоварський зазначив, що розраховує на ратифікацію Угоди про Спільний авіаційний простір між ЄС, його державами-членами та Україною найближчим часом. Надзвичайний і Повноважний Посол Австрійської Республіки в Україні, в свою чергу, висловив сподівання, що підписання даної Угоди має стати останнім кроком на шляху до розвитку ринку авіаційних перевезень.

У ході зустрічі сторони дійшли згоди щодо необхідності проведення переговорів авіаційних адміністрацій обох країн для обговорення питань взаємного використання повітряного простору.

Також у зустрічі взяли участь з української сторони: директор Департаменту міжнародного співробітництва Андрій Нестеренко, Голова Державіаслужби Денис Антонюк, Директор Держпідприємства обслуговування повітряного руху України Дмитро Бабейчук. З австрійської сторони: торговий аташе Посольства Австрії в Україні Пан Зігфрід Вайдліх.