18.03.2015

Від самого початку антитерористичної операції працівники Міністерства фінансів допомагають бійцям на сході України та військовослужбовцям, які лікуються у центральному госпіталі Міноборони.

До благодійності долучаються як теперішні, так і колишні співробітники Мінфіну, не лишається осторонь і керівництво Міністерства.

Так, за рік, що минув спільними силами вдалося зібрати більше155тис. грн.

Окрім коштів, працівники Мінфіну продовжують передавати захисникам теплий одяг, продукти харчування та інші необхідні на передовій речі. Аби підтримати дух бійців – у посилки також вкладають маленькі подарунки – малюнки та листівки від юних українців.

Під час останнього етапу акції, аби допомогти військовослужбовцям працівники Міністерства зібрали понад 11,5 тис. грн.

Частину коштів було перераховано важко пораненому в бою під м. Щастя розвіднику 30-ї ОМБр Олексію Кондратенку. Боєць, якому лише 30 років, втратив ліву руку, вже пережив з десяток складних операцій, на черзі - реабілітація та протезування. Організатори благодійної акції закликають всіх небайдужих долучитися до збору коштів, оскільки функціональний протез, який частково замінює руку, в Україні не виробляється, а вартість імпортного - близько 100,0 тис. дол.

Також зібрані кошти було спрямовано, аби допомогти рідним загиблих бійців 30-ї окремої механізованої бригади (ОМБр), які героїчно загинули у серпні, захищаючи стратегічну висоту Савур-могила, доправити їх тіла додому на Житомирщину.

«Тіла вбитих військових були викуплені у бойовиків волонтерами, перевезені у морги Запоріжжя та Дніпропетровська. Нещодавно лабораторія генетичних експертиз Міністерства оборони України ідентифікувала тіла військовослужбовців і рідні загиблих отримали дозвіл забрати їх для поховання. Схиляємо голови перед воїнами-героями», - розповідає координатор акції Михайло Тевкун.

Він також наголошує, що цей рік запам’ятався героїзмом наших воїнів-захисників та волонтерів, тяжкими поразками та людськими втратами: «Але ми не втратили головного: віру в Перемогу. За цей рік ми стали значно сильнішими духом, українським патріотизмом і нашим українським військом».