19.03.2015

Суспільно важливий проект “Візьміть дитину у родину” розпочинає Одеська обласна державна телерадіокомпанія у співпраці  з Одеською обласною службою у справах дітей.

Щотижня в ефірі телеканалу будуть представлені відеопортрети дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які можуть бути усиновлені.

Творча група проекту сподівається, що це допоможе родинам, які вирішили всиновити малюка, зробити свій вибір. У кожної дитини повинна бути мама – лагідна, турботлива, добра. Яка пригостить смачними пиріжками, вчасно вкладе спати, поцікавиться, як минув день, та допоможе знайти вихід із будь-якої ситуації. На жаль, іноді доля забирає у малюка найрідніших людей.

Керівництво Одеської державної телерадіокомпанії вважає досить важливим реалізацію цього значимого для суспільства проекту. Незважаючи на складну ситуацію у країні, проблеми найбільш незахищених маленьких громадян України треба поступово вирішувати.  З маленького кроку починаються будь-які зміни на краще. І якщо хоча б одна дитина знайде свою нову сім'ю, це буде добрим результатом.

Перша програма “Візьміть дитину у родину” стартує в ефірі  телеканалу 21 березня 2015 року о 9:20 та 17:20.