20.03.2015

Незважаючи на важку економічну ситуацію, науково-технічний і виробничий потенціал в Запорізький області збережено – наголосив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Руслан Корж під час робочої поїздки до Запоріжжя.

«Одноденний робочий бліц-візит до Запоріжжя, на батьківщину, дав можливість отримати інформацію з перших рук про проблеми і можливості в основних галузях, представлених у регіоні, серед яких: чорна та кольорова металургія, високотехнологічне машинобудування, оборонно-промисловий комплекс», - розповів Руслан Корж.

Під час поїздки він оглянув виробничі потужності підприємств: ПАТ «Дніпроспецсталь», ПАТ «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат» та ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат», ДП «НВК «Іскра», ПАТ «Запорізький автомобільний завод» та ПАТ «Мотор Січ».

Руслан Корж  провів робочі наради з керівниками цих підприємств, було обговорено основні напрямки роботи та проблемні питання. Також він ознайомився з показниками фінансово-господарської діяльності, перспективами розвитку та модернізації виробничих потужностей.

«Успіх супроводжує професійних, небайдужих і чесних менеджерів - незалежно від форми власності підприємства», - наголосив заступник Міністра.

Він закликав керівників підприємств приділяти більше уваги таким питанням як: імпортозаміщення сировинних матеріалів, державно-приватне партнерство, пошук нових експортних ринків, підвищення соціальних виплат робітникам підприємств.

За підсумками візиту були окреслені проблемні питання та досягнута домовленість про їх вирішення вже протягом найближчого часу.