20.03.2015

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) продовжує роботу із приведення діяльності емітентів у відповідність до Закону України «Про акціонерні товариства».

«Комісія прийняла рішення щодо усунення порушень та зупинення внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів – цього разу у відношенні 72 емітентів, що розташовані на території, підпорядкованій Західному територіальному управлінню НКЦПФР», – повідомив Олег Мисюра, директор департаменту контрольно-правової роботи регулятора фондового ринку.

Зазначимо, що емітенти реагують на відповідні рішення Комісії та приводять свою діяльність у відповідність до вимог вітчизняного законодавства. Так, відновлено внесення змін до системи реєстру власників іменних цінних паперів та до системи депозитарного обліку цінних паперів ПрАТ «Аудиторська фірма «Аналітик», ПрАТ «Готель на Революційній», ПАТ «Золотоніський машинобудівний завод ім. І.І. Лепсе», ПАТ «Науково-виробниче об’єднання «Чернігівеліткартопля», ПрАТ «Козельщинська «Сільгоспхімія» та ПрАТ «Вищий навчальний заклад Київський славістичний університет».

З переліком емітентів, у відношенні яких було прийняті рішення про зупинення внесення змін та відновлення внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів можна буде ознайомитись вже найближчим часом на офіційному сайті Комісії.