20.03.2015

Протягом січня-лютого 2015 року Держфінінспекція України та її територіальні органи забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави на суму більш як 101 млн. грн. Зокрема, сума відшкодування втрат ресурсів, що були виявлені в попередні роки, становить понад 87,5 млн. грн.

Так, завдяки заходам, що їх вжили державні фінансові інспектори, до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, організацій та підприємств надійшло майже 36,3 млн. грн. Забезпечено відшкодування і поновлення незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на загальну суму майже 65 млн. грн.

Окрім того, реалізуючи право на звернення до суду в інтересах держави, спеціалісти Держфінінспекції пред'явили 85 позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 66,8 млн. грн. Пред'явлення ще 67 таких позовів ініційовано перед органами прокуратури та об'єктами контролю.

Загалом від початку 2015 року Держфінінспекція перевірила 347 підприємств, установ та організацій, з яких майже на 80 % виявила порушення фінансово-господарської дисципліни.