21.03.2015

У комітетах Верховної Ради відбулося 29 засідань, на яких розглянуто 80 питань (щодо яких комітети визначені головними), з яких 4 проекти законодавчих актів за поданням Президента України, визначені як невідкладні (р. №№ 2374, 2377, 2378, 2346) та 6 – за поданням Кабінету Міністрів (р. №№ 2273, 2380, 2381, 2382, 2250, 2214).

У засіданнях комітетів взяли участь 34 уповноважені посадові особи центральних органів виконавчої влади, зокрема: 2 Міністри (Демчишин В.В., Жданов І.О.), 6 перших заступників міністрів, 13 заступників міністрів, 4 керівники центральних органів виконавчої влади, 2 перших заступники та 7 заступників керівників центральних органів виконавчої влади.

За результатами розгляду 4-х проектів законодавчих актів за поданням Президента України у головних комітетах вирішено усі їх схвалити та рекомендувати Верховній Раді для прийняття відповідного рішення.

За результатами розгляду 6 урядових проектів законодавчих актів у головних комітетах вирішено:

5 – схвалити та рекомендувати Верховній Раді для прийняття відповідного рішення;

1 – зняти з розгляду як такий, що не включений до порядку денного сесії Верховної Ради України: р. № 2380, «Про юрисдикційні імунітети та відповідальність іноземних держав» (Комітет з питань правової політики та правосуддя).

З 6 урядових законопроектів 4 представили доповідачі, визначені Урядом, ще 2 були представлені за дорученням доповідачів, визначених Урядом, іншими уповноваженими посадовими особами профільного міністерства.

Комітет з питань транспорту провів виїзне засідання Комітету на тему: «Стан та перспективи розвитку транспортної інфраструктури Західного регіону України» (м. Львів).

Також Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства провів засідання «круглого столу» на тему: «Про проект одного узгодженого законопроекту про вдосконалення правового регулювання забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків».