21.03.2015

З Одеси до навчального центру Сухопутних військ у смт Десна на Чернігівщині відправлено останню команду з близько п’ятидесяти військовослужбовців, призваних до війська в рамках четвертої хвилі мобілізації.

Обласний військовий комісар полковник Юрій Піскун повідомив, що з відправкою цієї команди Одещина фактично виконала план четвертої хвилі мобілізації для Збройних Сил України, направивши у війська понад дві тисячі громадян. Більшість з них – добровольці. Мобілізовані пройдуть підготовку у навчальних центрах, а потім будуть розподілені по частинам та підрозділам ЗС України, в тому числі і тих, які залучаються до виконання завдань в рамках антитерористичної операції.

Також офіцер зазначив, що на даний час військкомати області розпочали відбір кандидатів для комплектації прикордонних загонів, які дислокуються в регіоні.

З нагоди відправки команди військовослужбовців до навчального цетру в обласному військовому комісаріаті відбулись урочисті заходи. Зокрема, для захисників Вітчизни з патріотичним концертом виступили артисти Цетру військово-музичного мистецтва Військово-Морських Сил ЗС України. Пізніше під акомпонимент військового оркестру відмобілізовані одесити пройшли маршем середмістям Одеси до залізничного вокзалу.