21.03.2015

Виділення 1 млрд. грн. протягом наступних 3 місяців дозволить дорожникам ліквідувати 90% ямковості та інших деформацій дорожнього покриття на автомобільних дорогах загального користування державного значення до початку туристичного сезону.

Про це в ході свого інтерв’ю одному з центральних телеканалів України заявив начальник Управління експлуатаційного утримання доріг та безпеки руху Олег Федоренко.

За наведеними спеціалістом даними, на сьогодні обсяг ямковості на автомобільних дорогах загального користування сягає вже 5,8 млн. м2, проте до травневих свят кількість деформацій збільшиться ще на 20-30%. Це пов’язано з тим, що відтаювання земельного полотна, а також перезволоження ґрунту сприяють подальшому розвитку процесів руйнування, а отже дуже важливо спрямувати всі ресурси та засоби на припинення прогресу руйнацій вже сьогодні.

За його словами, фінансування, передбачене Державним бюджетом на 2015 рік, не дає можливості в повній мірі ліквідувати всі наявні ураження на всіх автомобільних дорогах загального користування, а лише 40% від їх загального обсягу. Саме тому керівництвом Укравтодору було прийнято рішення сконцентрувати всі сили на збереженні опорної мережі автомобільних доріг державного значення, котра є вагомою складовою транспортного потенціалу України.

«Наше першочергове завдання забезпечити безпечний та комфортний проїзд мережею міжнародних, національних, регіональних та територіальних доріг, що сполучають між собою не лише великі міста, а й цілі області. За умови збільшення обсягів фінансування роботи буде поширено на дороги місцевого значення: обласні та районні», – наголосив Олег Федоренко.

Він додав, що обсяги помісячних видатків, за якими Укравтодор працював з початку року, дозволяли дорожникам виконувати ремонти в мінімальному обсязі. Виділення такої значної суми, як 1 млрд. грн. на початку ремонтно-будівельного сезону дозволить значно підвищити темпи виконання робіт, а отже підготувати мережу доріг державного значення до нового туристичного сезону майже на 90%.

«Вийти на стовідсотковий показник заважає те, що вже майже 3 тисячі км автомобільних доріг державного значення потребують проведення капітального ремонту або взагалі реконструкції, а тому ані ямковим, ані середнім поточним ремонтом на цих ділянках вже не зарадиш… Що вже казати про автомобільні дороги місцевого значення, левова частка яких вже давно втратила не лише несучу спроможність, а й проїзну здатність», – зазначив він.

Причинами такого незадовільного стану вітчизняної дорожньої мережі спеціаліст назвав вже давно вичерпані нормативні терміни експлуатації, а також безвідповідальність перевізників.

«Сьогодні нерідко на дорогах можна зустріти великоваговики загальною масою понад 60 тонн, і це при тому, що конструкції побудованих ще 30-40 років тому доріг розраховані не більш як на 15-24 тонн. Саме це спричиняє колійність, деформації, а згодом появу дефектів і загалом руйнування дорожнього покриття. За такого недбалого ставлення та неправильної експлуатації навіть новозбудовану дорогу можна знищити за рік», – підкреслив Олег Федоренко.

Для того, щоб запобігти передчасним руйнуванням Служби автомобільних доріг у регіонах за погодженням з облдержадміністраціями вводять сезонні заборони руху: пересування великоваговиків вдень у літній період за температури +28, а також під час відтавання та перезволоження ґрунтів навесні та восени.

«На превеликий жаль дуже часто водії не дотримуються встановлених обмежень, що і призводить до нищівних наслідків. Саме тому так важливо поновити здійснення контролю за дотриманням вагових параметрів», – підсумував він насамкінець зустрічі з представниками ЗМІ.

Нагадаємо, цьогорічний запланований обсяг фінансування збереження та розвитку автомобільних доріг загального користування – 2,7 млрд. грн., що по мірі виділення будуть спрямовані на роботи з  експлуатаційного утримання: ліквідацію ямковості, реалізацію комплексу заходів з безпеки дорожнього руху, закупівлю паливно-мастильних та протиожеледних матеріалів для обробки дорожнього покриття у зимовий період.

За орієнтовною оцінкою спеціалістів, зазначена сума становить лише 37% від мінімальної потреби галузі в частині лише зазначених видів робіт.