21.03.2015

Ігор Жданов презентував основні напрямки реформ у сфері фізичного виховання та спорту на засіданні Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

«Ми дуже виважено підходимо до реформування сфери. Тому що головне зберегти все те позитивне, що є, а не зруйнувати. Внаслідок реформ ми повинні закріпитися в якості провідної світової держави у сфері спорту вищих досягнень і зберегти систему масового спорту, як фундамент здорового способу життя», - наголосив Міністр молоді та спорту.

Він також привітав створення у Верховній Раді міжфракційного депутатського об’єднання «Здорова нація».

«Міністерство підтримує появу такого об’єднання та буде всіляко співпрацювати із ним заради того, щоб українська нація була здорова. На сьогодні ключовим пріоритетом є необхідність посилення роботи щодо популяризації рухової активності та здорового способу життя серед українців, особливо серед молоді», - зазначив Ігор Жданов.

У свою чергу голова Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний підкреслив, що з приходом на посаду Міністра Ігоря Жданова - вперше спостерігається прозоре, широке і демократичне обговорення державної реформи в сфері.

«Наше завдання сьогодні дійсно полягає в тому, щоб не тільки реформувати й підсилити сферу фізичної культури й спорту, але й не зруйнувати при цьому, те що є», - додав Артур Палатний.