23.03.2015

Сьогодні, 22 березня, у Чернівцях, на стройовому плацу військової частини рідні, близькі, волонтери та небайдужі чернівчани зустріли захисників Батьківщини – групу воїнів 80 окремої аеромобільної бригади, які прибули із зони проведення антитерористичної операції.

Впродовж року вони виконували найскладніші бойові завдання проти озброєних окупантів у найгарячіших місцях проведення АТО у Донецькій та Луганській областях.

Під час урочистого мітингу керівники гарнізону, органів державної влади та місцевого самоврядування висловили слова подяки військовим за захист територіальної цілісності України, а також пообіцяли всіляко сприяти надалі у збережені соціальних пільг та працевлаштуванні бійців.

Хвилиною мовчання присутні віддали шану тим, хто віддав своє життя, відстоюючи незалежність і територіальну цілісність України. Пам’ять, про їх героїчні та мужні вчинки у зоні бойових дій залишиться навіки!

Також відбулося нагородження кращих військовослужбовців.

Після завершення зустрічі військовослужбовці мають отримати необхідні документи та кошти, після чого демобілізуються.

За словами командування, частина демобілізованих десантників уже зараз висловила бажання продовжити військову службу за контрактом.