24.03.2015

МВС заявляє про посилення режиму контролю стосовно законних власників мисливської вогнепальної зброї. Вогнепальну зброю в громадських місцях дозволено носити тільки співробітникам державних силових структур. Про це заявив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Жодна з приватних охоронних структур за законами України не має право на вогнепальну зброю.

«Попереджаю охоронні фірми - встановлення факту поєднання ліцензованих охоронних функцій з використанням зброї приватних осіб, зареєстрованої, як мисливська, буде припинятися як незаконна дія. Такі охоронні фірми і приватні особи будуть покарані - відкликанням ліцензії на охоронну діяльність для фірм; відкликанням дозволів на мисливську зброю та конфіскацію зброї у приватної особи-власника», - зазначив Арсен Аваков.

Міністр внутрішніх справ також відзначив, що на вулицях міст не будуть ходити особисті охоронні групи бізнесменів і політиків з вогнепальною зброєю.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков також заявив: «Даю всім охоронним компаніям 24 години на те, щоб звільнитися від подвійних, потрійних трактувань та привести свою діяльність у бездоганну канву, у відповідності з буквою закону. Посилання на тривожний воєнний час буде не виправдовувати порушення, а обтяжувати їх».