24.03.2015

Починаючи з 23 березня ц.р. закордонні дипломатичні установи України здійснюють прийом у заявників клопотань про оформлення закордонних паспортів виключно нового зразка. Розгляд цих клопотань та рішення по ним приймаються у терміни, визначені законодавством України.

При цьому, найближчим часом Міністерством буде отримано та відправлено до закордонних дипустанов останню партію персоналізованих закордонних паспортів зразка 2007 року, клопотання про оформлення яких подавалися до ЗДУ раніше.

Водночас, робота, яка проводиться МЗС України з метою початку оформлення у ЗДУ біометричних проїзних документів, враховуючи передбачені законодавством терміни (протягом першого півріччя 2015 року), відбувається у визначені строки.

Практична реалізація цього завдання залежить від строків розробки Державною міграційною службою України програмного модуля, який забезпечить взаємодію (обробку та передачу персональних даних) відомчих систем МЗС та ДМС. За інформацією ДМС, розробку модуля буде завершено до середини квітня ц.р.