24.03.2015

Кожного дня до транзитних пунктів переміщення, що були облаштовані ДСНС України на залізничних вокзалах в містах Костянтинівка та Слов’янськ, а також до регіональних штабів, за допомогою звертаються мешканці Донецької та Луганської області, що самостійно залишають небезпечні території.

Так, тільки за вихідні дні з Донецької області виїхало 108 місцевих мешканців, серед яких троє дітей дошкільного віку та один чоловік, що не міг самостійно пересуватися. Більшість людей виїхали з територій, підконтрольних терористам.

Всім їм була надана необхідна допомога, безкоштовно доставлено до обраного ними регіону, а також забезпечено всіма необхідними умовами для тимчасового проживання.

Загалом, з кінця січня і дотепер, з прифронтових територій та населених пунктів, що постійно піддавались обстрілам терористів у Донецькій та Луганській області, було вивезено, а також залишили самостійно 13 тисяч 591 людина, серед них - 2282 дитини та 368 людей з обмеженими можливостями.

З моменту проведення антитерористичної операції на Сході країни, з Луганської та Донецької областей до інших регіонів було переселено 780 тисяч 475 осіб, у тому числі 136 тисяч 281 дитина та 366 тисяч 95 інвалідів та осіб похилого віку.

За даними Міжвідомчого координаційного штабу, загальна кількість людей, що були переселені та забезпечені житлом для тимчасового проживання з урахуванням людей, що були переміщені з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, складає 800 тисяч 832 особи, у тому числі 140 тисяч 936 дітей, а також 358 тисяч 713 інвалідів та осіб похилого віку.