25.03.2015

24 березня 2015 року в рамках другої міжнародної конференції з проблематики міжнародної морської політики держав Чорноморського регіону, що пройшла в Софії, Болгарія, відбулася зустріч заступника Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Оксани Рейтер із Комісаром ЄС з питань довкілля, морських справ і рибальства Кармену Велла.

Під час зустрічі були обговорені важливі аспекти двосторонньої співпраці між Україною та ЄС в контексті імплементації Угоди про асоціацію.

Заступник Міністра проінформувала Комісара про стан справ в Україні та розповіла про глобальні реформи, які наразі проводить український Уряд. Окрему увагу Оксана Рейтер  приділила таким важливим моментам змін як модернізація української економіки, бюджетної політики та децентралізація влади. Додатковий акцент у ході діалогу було зроблено на питанні розвитку української транспортної інфраструктури, зокрема галузі морського транспорту, діяльності Міністерства щодо імплементації Угоди про асоціацію, адаптації українського законодавства до європейських норм і стандартів.

«Головне завдання українського Уряду – поліпшити бізнес-клімат в країні шляхом впровадження відповідних реформ», - зауважила Оксана Рейтер.

Зі свого боку Кармену Велла висловив усіляку підтримку українському Уряду та демократичним змінам, які відбуваються в нашій країні. Комісар запевнив українську сторону у готовності надавати будь-яку необхідну допомогу. Пан Велла також запропонував Україні наступного року прийняти третю конференцію з проблематики міжнародної морської політики держав Чорноморського регіону.