25.03.2015

Колегія Держкомтелерадіо ухвалила зміни та доповнення до переліку книжкових видань, передбачених до випуску за програмо «Українська книга» на 2015 рік.

Зміни викликані збільшенням видатків на програму на 34, 5 млн. грн. Експертна рада Держкомтелерадіо з формування переліку книжкових видань, передбачених до випуску за програмою «Українська книга», опрацювала подані видавцями пропозиції та підготувала на розгляд колегії проект переліку книжкових видань на зазначену суму.

Перелік складається із 223 видавничих проектів. Вони сформовані за відповідними тематичними розділами:

І.   Видання для дітей та юнацтва – 47 видань.

ІІ.   Твори класиків української літератури та сучасних українських авторів (у тому числі твори лауреатів Національної премії імені Тараса Шевченка, за які вони отримали премію) – 60 видань.

ІІІ.  Твори класиків зарубіжної літератури (в перекладі українською мовою) – 19 видань.

ІV.  Науково-популярні видання, довідкові та інформаційні видання (енциклопедії, довідники, словники тощо) – 97 видань.

Зокрема, побачать світ видання, які розповідають про життя і боротьбу таких видатних постатей національно-визвольного руху, як гетьман Павло Скоропадський, отаман військ УНР Симон Петлюра та лідер українських націоналістів Степан Бандера. З переліком видань, схваленим колегією Держкомтелерадіо, можна ознайомитись на офіційному сайті відомства:

http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/category/main?cat_id=34138.