25.03.2015

З ініціативи Посольства Республіки Словенія в Україні при сприянні Міністерства соціальної політики 40 українських дітей із багатодітних тимчасово переміщених сімей з постраждалих районів Донецької та Луганської областей отримали можливість оздоровитися на території Словенії. Діти віком від 6 до 17 років виїхали 20 березня ц.р. та прибули благополучно на місце, їх влаштували в спеціальному дитячому оздоровчому центрі «Debeli rtic».

Група перебуватиме там до 31 березня 2015 року. У Словенії дітлахи матимуть змогу повноцінно відпочити та пройти курс психологічної реабілітації.

Організатором поїздки з української сторони виступив Благодійний фонд «Пам’яті пожежних Чорнобиля», а зі словенської сторони – організація «Slovenian Red Cross».

Міністерство соціальної політики України висловлює щиру вдячність Уряду Словенії за небайдуже ставлення до українських дітей зі Сходу України, які постраждали внаслідок проведення антитерористичної операції.

Оздоровлення та відпочинок дітей із постраждалих районів Донецької та Луганської областей є одним із пріоритетних напрямів діяльності Мінсоцполітики, в цьому напрямі продовжується активна співпраця із європейськими країнами, - наголошують у Мінсоцполітики.