25.03.2015

У Полтавському військовому госпіталі нині проходять курс лікування ще 19 військовослужбовців Збройних Сил України, яких доставлено до військово-медичної установи із зони проведення антитерористичної операції.

За словами начальника госпіталю підполковника медичної служби Віктора Оксьона, за час ведення бойових дій в зоні АТО полтавські військові лікарі надали кваліфіковану 938 бійцям. Зокрема, в госпіталі пройшли курс лікування понад 300 військовослужбовців із різними ступенями поранень та контузіями.

«Всі військовослужбовці у нашому лікувальному закладі отримали кваліфіковану допомогу і більшість з них вже повернулися до своїх підрозділів», – розповів Віктор Оксьон.

Начальник госпіталю запевнив, що військово-медична установа забезпечена усіма необхідними медикаментами, речами та обладнанням, а медичний персонал працює майже цілодобово сім днів на тиждень. Полтавські військові медики мають чималий досвід роботи з пораненими, адже свого часу працювали у складі мобільних лікарсько-сестринських груп в зоні АТО.