25.03.2015

Кредитні програми підтримки українського аграрного комплексу мають корелюватися із Стратегією розвитку сільського господарства та сільських території 2015-2020. Про це Олексій Павленко, Міністр аграрної політики та продовольства України повідомив на зустрічі із Клаудією Сласік, головним директором, старшим віце-президентом Ексімбанку США (Export-Import Bank of the United States).

«Україна створює умови для «довгих грошей» для оновлення основних засобів виробництва і інфраструктури аграрного ринку. Саме тому ми зацікавлені у активній співпраці із Ексімбанком», - зазначив Олексій Павленко. Міністр подякував керівництву банку за продовження роботи на території України.

Міністр окреслив перспективи розвитку аграрного сектору в Україні, відзначивши, що галузь зберігає стабільні економічні показники і демонструє стабільну тендецію до зростання. Наразі Міністерство розробляє Стратегію розвитку сільського господарства та сільських території 2015-2020, яка закладає у себе принципи сталого розвитку із необхідністю залучення довгострокових проектів кредитування.

Довідково

Експортно-імпортний банк США (скор. Ексімбанк) - державна установа Сполучених Штатів Америки, що має на меті підтримку національних експортерів. Здійснює кредитування покупців американських товарів з інших країн, які не можуть отримати кредит з традиційних джерел комерційного фінансування