25.03.2015

Міністерством оборони України спільно з місцевою владою проводиться робота із забезпечення житлом членів сімей загиблих військовослужбовців – учасників АТО, які потребують поліпшення житлових умов.

«На цей час така потреба існує у 77 сімей, – розповів сьогодні, 24 березня, на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі начальник відділу соціальної політики департаменту соціальної та гуманітарної політики Міноборони України Сергій Кучеренко.

Він зазначив, що з фондів Міноборони забезпечено житлом 13 сімей загиблих військовослужбовців. 5 сімей вже забезпечено житлом за рахунок місцевих органів влади: три Вінницькою та дві Одеською міськрадами. За рахунок коштів державного бюджету забезпечено 31 сім’ю.

«Згідно з рішенням Міністра оборони України генерал-полковника Степана Полторака, зарезервовано 14 квартир для членів сімей загиблих в АТО військовослужбовців», – повідомив Сергій Кучеренко.

Крім того, Державним бюджетом України на 2015 рік передбачена бюджетна програма на забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в АТО або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, у сумі 63 млн. 949 тис. грн. За ці кошти орієнтовно можна придбати близько 200 квартир.