25.03.2015

Функціональні ліжка, матраци, інвалідні візки, одяг та медичне обладнання – такий вміст гуманітарної допомоги, що надійшла вчора до Черкаського Центру гостинності від Королівства Данія.

Планується, що ці речі та предмети медично-гігієнічного спрямування будуть розподілені серед вимушених переселенців, яким вони вкрай необхідні.

Враховуючи партнерські відносини, що впродовж останнього року склалися між рятувальниками та Центром гостинності не дивно, що за допомогою у прийнятті та розвантаженні цього вантажу керівництво центру звернулося до Служби порятунку.

«Об’єднавши зусилля задля соціальної реабілітації вимушених переселенців, які переїхали зі Сходу України до Черкаської області, ми вже тривалий час ефективно співпрацюємо із рятувальниками, - зазначила начальник Черкаського Центру гостинності Лариса Ходаковська, - вони жодного разу не відмовили нам у підтримці під час реалізації багатьох заходів, тому не випадково за допомогою у розвантаженні гуманітарної допомоги, ми одразу звернулися до Управління ДСНС».

Нагадаємо, станом на 24 березня до Черкаської області з територій Луганської та Донецької областей, а також Автономної Республіки Крим прибули без малого 13 тисяч вимушених переселенців.