26.03.2015

25 березня у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулося засідання Громадської ради при Міністерстві оборони України.

У засіданні взяли участь заступник Міністра оборони України – керівник апарату Петро Мехед, представники громадських організацій, які є членами Громадської ради при Міністерстві оборони України, представники органів влади та громадськості, тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України Олександр Щербінін, представники засобів масової інформації.

Під час заходу відбулися вибори керівного складу Ради, затвердження складу секретаріату та комітетів їх експертних і робочих комісій.

Також учасники заслухали звіт про роботу організаційного комітету Громадської ради, розглянули проекти Положення про Громадську раду при Міністерстві оборони України, Регламенту, Плану роботи Громадської ради на 2015 рік.

Виступаючи перед учасниками заходу, заступник Міністра оборони України – керівник апарату Петро Мехед підкреслив важливість діяльності Громадської ради як консультативно-дорадчого органу оборонного відомства у непростий період оптимізації та реорганізації Збройних Сил України.

«Сьогодні усі ми спостерігаємо за тим, як працюють волонтери. Громадська рада при Міністерстві оборони України у своїй діяльності цілком спроможна вийти на рівень волонтерського руху, адже до її складу на даний час увійшли чимало амбітних, патріотично налаштованих і досвідчених людей», – наголосив він.

За результатами рейтингового голосування на посаду голови Громадської ради при Міністерстві оборони України було обрано генерал-полковника запасу Віктора Палія.