26.03.2015

25 березня 2015 року в Міністерстві освіти і науки України за участю Першого заступника Міністра освіти і науки Інни Совсун відбулася церемонія нагородження переможців V конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу.

У заході також взяли участь голова правління Інтернет асоціації України Тетяна Попова, голова комітету з питань ІКТ в освіті Інтернет асоціації України Іван Пєтухов, заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України Тамара Пушкарьова, члени журі конкурсу, представники ІТ-компаній та освітніх закладів.

Під час нагородження Перший заступник Міністра освіти і науки Інна Совсун підкреслила важливість проведення конкурсу та необхідність використання інформаційних технологій у навчальному процесі. «Бути представленими в Інтернет – це вже не забаганка, а необхідність для сучасних навчальних закладів», – наголосила Перший заступник Міністра.

Голова правління Інтернет асоціації України Тетяна Попова зазначила, що такі конкурси сприяють появі та удосконаленню нових веб-сайтів українських освітніх закладів. За її словами, сьогодні конкурс відрізняється від заходів минулих років тим, що збільшено номінації, серед яких – веб-сайти загальноосвітніх навчальних закладів, міських шкіл, сільських шкіл, дошкільних навчальних закладів, позашкільних навчальних закладів, сайти вищих навчальних закладів професійно-технічної освіти. Окрім того, у конкурсі є категорія – вебометричний рейтинг, якою опікується Сумський державний університет. Також в цьому році розширився склад журі до 9 фахівців.

Голова Комітету з питань ІКТ в освіті Інтернет асоціації України Іван Пєтухов повідомив, що для асоціації головна мета участі у конкурсі – передати всі Інтернет технології, якими вона володіє до навчальних закладів на соціальних умовах. За його словами, сьогодні більше половини всіх шкіл підключено до мережі Інтернет за соціальними програмами та завдяки інформаційним технологіям діти отримують доступ до освіти.

У V конкурсі на кращий веб-сайт навчального закладу взяли участь 800 ресурсів освітніх закладів. Журі конкурсу оцінювало сайти за чотирма показниками – контент, зручність, динаміка, дизайн. У кожній номінації обрано п’ять кращих інтернет-представництв.