26.03.2015

Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками.

Протягом доби обстрілів прикордонних підрозділів з боку незаконних збройних формувань не було. Терористи продовжували використовувати безпілотні літальні апарати для здійснення повітряної розвідки. Загалом було зафіксовано 5 БПЛА в районі Маріуполя та Станично-Луганське.

Також прикордонники зафіксували 2 безпілотники на межі з тимчасово окупованим Кримом. Літальні апарати порушили адміністративну межу між АР Крим та Херсонською областю на напрямку н.п. Червоний Чабан.

У контрольному пункті «Миколаївка» прикордонний наряд виявив підроблені перепустки. Їх намагалися використати 4 громадян України, які рухалися рейсовим автобусом. Даних громадян передано співробітникам МВС. Зазначимо, що з початку року прикордонниками було виявлено майже 40 таких підробок.

Також у цьому контрольному пункті прикордонний наряд спільно з працівниками митниці виявив майже 330 тисяч гривень та 5 банківських карток. Кошти перевозив громадянин України, який їхав автомобілем «Део» з Артемівська в Сніжне. Чоловіка разом з коштами та транспортним засобом передано співробітникам СБУ.

Учора в районі н.п. Мар`їнка співробітники Держприкордонслужби затримали вантажівку та 2 мікроавтобуси. Транспортні засоби перевозили насіння соняшника, м'ясо, овочі та фрукти. Належних документів на вантаж не було. Для прийняття правового рішення автівки передали працівникам фіскальної служби.

Через контрольний пост «Новоайдар» прослідувало 2 вантажних автомобілі з гуманітарним вантажем. Вони везли продуктові набори вагою 6 тонн від міжнародної благодійної організації «Червоний Хрест» для жителів Луганської області.